پرسپولیس,نقل و انتقالات پرسپولیس, رویانیان

چرا کسی که در خصوصش شبهه وجود دارد باید داور باشد
رویانیان: می‌خواهند علیپور عقب‌نشینی کند/وقتی آقایان نمی‌توانند، مجبورم لباس پلیسی‌ام را بپوشم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: این آقایان می‌خواهند علیپور عقب‌نشینی کند اما من مطمئنم او به خاطر رسالت روحانی بودنش این کار را نمی‌کند.

محمد رویانیان در گفت‌وگو با  فارس، در خصوص مشکلات با محسن قهرمانی و احتمال تبرئه او اظهار داشت: برای ما جای این سؤال باقی است که چرا آقایان می‌خواهند هنوز رای صادر نشده این پرونده ببندند. این آقایان می‌خواهند علیپور عقب‌نشینی کند اما من مطمئنم او به خاطر رسالت روحانی بودنش این کار را نمی‌کند.

وی افزود: علیپور با همه این آقایان متفاوت است و پرسپولیس از او انتظار دارد که عقب‌نشینی نکند و با قدرت برای مشخص شدن حق و رساندن آن به حق‌دار وارد عمل شود.

رویانیان ادامه داد: مجبورم پس از بازی با آث‌میلان و نقل و انتقالات لباس پلیسی خودم را دوباره بپوشم و به عنوان یک کارآگاه خصوصی در خدمت آقایان و مردم باشم و همه شبهه‌ها را اگر لازم باشد خودم بیرون بیاورم. این کاری است که در فکرش هستم چون آقایان نمی‌توانند من هم مجبورم لباس پلیسی بر تن کنم.

وی ادامه داد: ما انتظار داریم آقایان در قالب کمیته، ستاد و هر اسمی که دوست دارند بگذاریم از تخلف حمایت نکنند و به دنبال حق باشند. سؤال ما اینجاست چرا کسی که در خصوصش شبهه وجود دارد باید داور باشد. اگر دوستش دارید این همه پست، پست دیگری به او بدهید. متاسفانه آقایان همیشه از مواضع غلط دفاع می‌کنند و این اشکال بزرگ فدراسیون علی کفاشیانی است که من او را دوست و قبول دارم.

رویانیان خاطرنشان کرد: ‌ما حرفی به نام تخلف هم نمی‌زنیم بلکه می‌گوییم آقایان روی کسی که شبهه وجود دارد و کلی گزارش درباره‌اش رسانه‌ای شده یا نشده، چرا باز هم باید داور باشد. مگر ما داور جوان و جویای نام نداریم؟ داوران جوان بیایند خطا کنند ما حرفی نداریم و هیچی هم نمی‌گوییم اما چرا اصرار دارید از افراد متخلف و شبهه‌دار دفاع کنید.

رویانیان خطاب به آیت‌اللهی هم گفت:‌ دلیلش را نمی‌دانم اما آقای آیت‌اللهی چشمش را می‌بندند و حرف می‌زند من نمی‌دانم حرف‌هایشان بر چه مبنایی است. حرف ما این است که می‌گوییم داوری که بر رویش شبهه است را استفاده نکنید. ما همیشه به جامعه داوری احترام می‌گذاریم اما نه به داوری که اتهام روی او زیاد است ولی با مصاحبه می‌خواهند همه چیز را برگردانند.

مدیرعامل پرسپولیس تاکید کرد: مطمئن باشید آنقدر داور جوان داریم که اگر به آنها میدان بدهیم هیچ کس ناراحت نمی‌شود حتی در کنار این افراد داورانی معروف و جوان هم داریم که اگر خطا کنند بعید می‌دانم کسی حرفی بزند اما آقایان همه پیشنهادها و حرف‌ها را می‌گویند خیر و اصرار دارند بر روی داوری که روی او شبهه است به او بازی دهند.

 

من این سؤال را می‌کنم حالا که این آقایان را خیلی دوست دارید مجبورید مگر او را داور بگذارید. به جای داوری او را عضو هیئت رئیسه و هیئت مدیره فدراسیون فوتبال کنید. مگر اشکالی دارد.

وی در پایان درباره نقل و انتقالات پرسپولیس نیز گفت: انشاءالله در تلاشیم تا خواسته‌های کادر فنی را اجرایی کنیم اما تا موقعی که با بازیکنی به توافق نرسیدیم و یا قراردادی امضا نکردیم آن را رسانه‌ای نخواهیم کرد تا خدای نکرده کسی سوءاستفاده و یا دچار مشکل نشود. من هم اگر انشاءالله لازم بود قطعا به وعده خودم عمل خواهم کرد و لباس پلیسی را بر تن می‌کنم.
/فارس
 تاريخ : | | نویسنده : uploadv |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.