این کتاب را با هر زنی که در زندگی برایتان مهم است، شریک شوید!

 

در این کتاب مادرها و دخترها، خرد، پند، اندرز و رازهای صمیمانه ای را که شما در کتاب دیگری نخواهید یافت به اشتراک می گذارند و با یکدیگر مبادله می کنند.

به گزارش خبرآنلاین، کتاب «یک فنجان آسایش برای مادران و دختران شان» نوشته کالین سل با ترجمه محمدرضا حبیبی در 344 صفحه با قیمت 7 هزار تومان از سوی انتشارات پل منتشر شد. در این مجموعه مادرها و دخترها حرف دل خود را بازگو می کنند. پیوند مادر و دختر قدرت خود را از دست نمی دهد و تلخ و شیرین زندگی زانان به تصویر کشیده می شود. همانطور که مادران به رشد و تربیت دختران خود می پردازند و آنان را به آستانه زنانگی می رسانند، دخترها هم در نیمه راه زندگی و بعد از آن به مراقبت از مادرانشان می پردازند. همین که مادرها به دخترانشان می نگرند که مادر شده اند، این پیوند رشد یابنده و متغیر مادر و دختر همچون تکیه گاهی برای هر زنی در خواهد آمد.

در این کتاب مادرها و دخترها، خرد، پند، اندرز و رازهای صمیمانه ای را که شما در کتاب دیگری نخواهید یافت به اشتراک می گذارند و با یکدیگر مبادله می کنند. چه مادر باشید چه دختر یا هر دو، علاقمند خواهید شد که این کتاب را با هر زنی که در زندگی برایتان مهم است، شریک شوید.

«وقت استراحت، آشفتگی، مادر گرامی، قدرت عشق و محبت مادر، مادر می داند، تاج گذاری، حلقه کامل، گزینه های قلبی، دختر عروس، ارث، اندرزهایی از دختری چهار ساله، دوست داشتن بیگانه، آنچه می خواستم به او بگویم، موتورسواری، بازوان مادر، دخترک خوشحال من، از یک مادر، رویابافی، پیش از باران، دستان مادرم، گیاه چرخنده، از یاد بردن آیین مد، عهد و پیمان تولد، ترک کردن، لحاف، گردن بند مروارید، مادر بامزه من، گدازه عشق سوزان، مرگ ژوزفین، کمی موسیقی شبانه، تخم مرغ مادر، ماری و من، خانم سرخپوست سالخورده، روبان صورتی، دختر مادری جنگجو و آرزوهای بزرگ» برخی از مطالب این کتاب است.... /  khabaronline.irتاريخ : | | نویسنده : uploadv |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.