حوادث خبر حوادث

 

 

اعضای یك خانواده كه با اغفال مغازه داران از آنها اخاذی می كردند، از سوی ماموران اداره اطلاعات امنیت ساوه دستگیر شدند.

 


به گزارش «جام جم»، رسیدگی به این پرونده چندی پیش با شكایت مردی علیه ۲ مرد و ۲ زن به اتهام اخاذی، در دستور كار ماموران اداره اطلاعات امنیت ساوه از توابع استان مركزی قرار گرفت. شاكی كه یك مغازه دار است، به پلیس گفت: از چند هفته پیش زنی برای خرید به مغازه ام آمد. وقتی متوجه شدم او از شوهر معتادش جدا شده و تنها زندگی می كند، تصمیم به ازدواج با او گرفتم. وی افزود: وقتی موضوع ازدواج را با او در میان گذاشتم، مرا به خانه اش دعوت كرد تا در این باره با مادرش صحبت كنم.


اخاذی اعضای خانواده از خواستگار


شاكی گفت: روز حادثه وقتی وارد خانه او شدم، ۲ مرد و یك زن با چوبدستی مرا بشدت كتك زدند و با سرقت پول هایم، از من خواستند مبلغ بیشتری به آنها بپردازم و تهدید كردند در غیر این صورت به اتهام مزاحمت از من شكایت می كنند.


شاكی اضافه كرد: پس از این اخاذی، آنها دوباره با من تماس گرفتند و پول بیشتری خواستند كه تصمیم به شكایت از آنها گرفتم. در پی این شكایت، تحقیقات برای شناسایی و دستگیری متهمان آغاز شد.


در ادامه ماموران با تحقیق از همسایه ها متوجه شدند آنها اعضای یك خانواده بوده اند كه چند روز پیش از آنجا نقل مكان كرده اند. جستجو ها در این باره ادامه یافت تا این كه افراد دیگری نیز با حضور در پلیس اطلاعات امنیت ساوه، شكایت های مشابهی را مطرح كردند.


در بررسی پرونده های این افراد نیز مشخص شد همگی آنها به یك شیوه مورد اخاذی قرار گرفته اند.


به این ترتیب پاتوق های احتمالی متهمان فراری كه ۲ زن و ۲ مرد بودند، زیر نظر گرفته شد تا این كه روزهای پایانی هفته گذشته خانه متهمان در یكی از محله های جنوبی شهر شناسایی و متهمان دستگیر شدند.


اعتراف به اخاذی از مردان


یكی از متهمان در اظهاراتش به پلیس اطلاعات امنیت ساوه گفت: من و خانواده ام در شهر خوی از توابع استان آذربایجان غربی زندگی می كردیم تا این كه به شهر ساوه آمدیم و به دلیل مشكلات مالی تصمیم به اخاذی از مغازه داران گرفتیم. وی افزود: طبق نقشه همسر یا دخترم با شناسایی مغازه داران مجرد، برای خرید به آنها مراجعه و اعتمادشان را جلب می كردند. متهم با اشاره به اخاذی از مغازه داران گفت: پس از مدتی وقتی مغازه داران متوجه می شدند آنها مجرد بوده یا از شوهرانشان طلاق گرفته اند، به قصد ازدواج به منزلمان می آمدند كه من و پسرم و گاهی دخترم خواستگاران را كتك می زدیم و با ادعای این كه مزاحم خانواده ام شده اند از آنها اخاذی می كردیم.


در پی اعتراف پدر خانواده، ۳ عضو خانواده اش نیز بازجویی شدند و به همدستی با یكدیگر در فریب دادن مردان مغازه دار و اخاذی از آنها اعتراف كردند.


بنابر این گزارش، متهمان با قرار قانونی روانه زندان شدند. تحقیقات تكمیلی از آنها ادامه دارد..../جام جم
تاريخ : | | نویسنده : uploadv |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.