اعدام براي آزارگر پسران نوجوان

مردي كه پسران نوجوان را به خانه‌اش مي‌كشاند و بعد از معتاد كردن آنها به شيشه، آنان را مورد آزار جنسي قرار مي‌داد از سوي هيات قضات دادگاه كيفري‌استان تهران به اعدام محكوم شد.

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

به گزارش شرق، پسر نوجواني يك سال قبل نزد ماموران پليس تهران مراجعه كرد و مدعي شد مرد ميانسالي او را مورد آزار قرار داده است و حالا قصد اخاذي دارد.

اين پسر نوجوان در شكايت خود گفت: مرد ميانسال به بهانه دوستي من را به خانه‌اش برد و چيزي به من داد تا بكشم. اول نمي‌دانستم شيشه است بعد از مصرف متوجه شدم چه كرده‌ام. از خود بي‌خود شدم و چند ساعتي متوجه نبودم اطرافم چه مي‌گذرد. وقتي حالم بهتر شد از خانه آن مرد بيرون آمدم و تصميم گرفتم هرگز به آنجا برنگردم. چند روزي از اين ماجرا گذشته بود كه مرد ميانسال با من تماس گرفت و خواست به خانه‌اش بروم. قبول نكردم و هرچه اصرار كرد، نپذيرفتم اما او گفت از من فيلمي دارد و اگر به خواسته‌اش عمل نكنم فيلم را براي خانواده‌ام مي‌فرستد تا آبرويم برود.

نوجوان شاكي گفت: از اين اتفاق خيلي ترسيده ‌بودم و نمي‌دانستم بايد چه كنم در نهايت تصميم گرفتم به آن خانه بروم تا ببينم چه اتفاقي افتاده ‌است. اين مرد گفت روزي كه به خانه‌اش رفتم و شيشه كشيدم من را مورد آزار قرار داده‌ و از من فيلمبرداري كرده ‌است و اگر به خواسته‌اش عمل نكنم دوباره فيلم را براي خانواده‌ام مي‌فرستد. او من را وادار كرد دوباره به خواسته‌اش تن بدهم و چند بار ديگر هم اين كار را كرد.

در اين مدت فهميدم مرد ميانسال با چند نوجوان ديگر هم همين رفتار دارد. ماموران با توجه به شكايت مطرح‌شده تحقيقات خود را آغاز و سه نوجوان ديگر را كه مانند پسر شاكي مورد آزار قرار گرفته ‌بودند شناسايي كردند و مورد بازجويي قرار دادند. هر سه نوجوان گفتند توسط مرد ميانسال مورد آزار قرار گرفته و هربار با تهديد به خانه او رفته‌اند چرا كه مرد ميانسال از آنها فيلمبرداري كرده ‌بود و اگر نمي‌رفتند فيلم‌ها را براي خانواده‌شان مي‌فرستاد.پليس در گام بعدي مرد ميانسال را كه سارقي سابقه‌دار بود شناسايي و در خانه‌اش بازداشت کرد و مداركي را كه نشان مي‌داد از اين پسرها فيلمبرداري شده ‌است از خانه وي جمع‌آوري كرد.

با تكميل تحقيقات اوليه پرونده براي رسيدگي و بررسي بيشتر به شعبه 77 دادگاه كيفري استان تهران فرستاده ‌شد. مرد ميانسال اعتراف كرد نوجوانان را به خانه‌اش مي‌كشاند و بعد از اينكه آنها را به شيشه معتاد مي‌كرد در حالت نشئگي به آنها تعرض و فيلمبرداري مي‌كرد. قضات شعبه 77 سپس شاكيان را احضار كردند. از ميان چهار شاكي دو نفر حاضر شدند در دادگاه حضور پيدا كنند.

يكي از نوجوانان به قضات گفت: «متهم من را به شيشه معتاد كرد و مورد آزار قرار داد. وقتي فهميدم با من چه كرده ديگر به خانه‌اش نرفتم اما هر دفعه تهديد مي‌كرد و مي‌گفت فيلمي را كه از تو گرفته‌ام پخش مي‌كنم و هربار من را به خانه‌اش مي‌كشاند.

يك‌بار تصميم گرفتم ديگر نروم و هر طور شده در برابرش مقاومت كنم. هرچه تماس گرفت جواب ندادم تا اينكه يك شب وقتي به خانه رفتم مادرم گفت يك نفر تماس گرفته و گفته‌ است مي‌خواهد تو را ببيند و گفته از دوستان توست و اگر به خانه‌اش نروي و تلفن‌هايش را جواب ندهي فيلم‌ها را مي‌فرستد. مادرم از من پرسيد چه فيلم‌هايي دست او‌ داري. من جوابي نداشتم بدهم تا اينكه متوجه شدم يكي از دوستانم عليه متهم شكايت كرده است. او از من خواست من هم موضوع را اطلاع بدهم.» سپس ديگر شاكي پرونده اظهاراتي شبيه به گفته‌هاي شاكي اول پرونده بيان كرد.

پرونده بعد از پايان تحقيقات مقدماتي براي رسيدگي آماده و وقت رسیدگی تعيين شد. در وقت تعيين‌شده متهم كه با قرار بازداشت در زندان بود به شعبه 77 منتقل شد. دو شاكي پرونده يك‌بار ديگر جزييات را براي هيات قضات توضيح دادند اما وقتي نوبت به متهم رسيد او اتهامش را رد كرد و گفت دو پسر نوجوان براي مصرف شيشه به خانه‌اش مي‌رفتند اگرچه او قصد اخاذي داشت، اما هيچ وقت به آنها تعرض نكرده ‌است.

در ادامه وكيل مدافع متهم در جايگاه حاضر شد. او هم گفت موكلش تعرض به عنف نكرده ‌است و خواستار تبرئه مرد ميانسال شد. بعد از اينكه متهم يك‌بار ديگر در جايگاه حاضر شد و آخرين دفاعيات خود را مطرح كرد هيات قضات براي صدور راي دادگاه وارد شور شدند و مرد ميانسال را مجرم شناختند و او را به اعدام محكوم كردند. اين حكم بعد از ابلاغ به متهم ظرف مدت 20 روز مهلت اعتراض دارد و پس از آن ديوان عالي كشور مجددا پرونده را بررسي خواهد كرد./شرق

 تاريخ : | | نویسنده : uploadv |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.