افشاي زواياي پنهان ۲ پرونده جنايي در جلسه بازپرسي

متهمان ۲پرونده جنايي که طي دو روز گذشته در مشهد دستگير شده اند، صبح روز گذشته در اولين جلسه بازپرسي زواياي پنهان پرونده را افشا کردند.

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

جسدي در چاه

۳متهم اولين پرونده جنايي که ۲ مرد و يک زن بودند، صبح روز گذشته در مقابل قاضي اسماعيل شاکر (قاضي ويژه قتل عمد) قرار گرفتند تا جزئيات جنايت هولناک خود را تشريح کنند. متهمان اين پرونده که چاره اي جز بيان حقيقت نداشتند به ناچار لب به اعتراف گشودند و راز مرگ راننده پيکان را برملا کردند. آنان گفتند: شب حادثه راننده پيکان را به يک منزل مسکوني کشانديم و به خاطر اختلافات مالي بر سر مسائل خاصي که بين ما به وجود آمده بود، دست و پاي او را بستيم و پس از آن که چند ضربه چاقو به نقاط مختلف بدنش وارد کرديم تعداد زيادي دستمال کاغذي را در دهانش فرو برديم تا اين که خفه شد. پس از آن نيز جسد راننده را داخل پيکان خودش گذاشتيم و در مسير مشهد - گلبهار به داخل چاهي انداختيم.

متهمان اين پرونده که به موادمخدر نيز اعتياد دارند در ادامه اعترافات خود، از فرد ديگري هم نام بردند که در اين جنايت نقش داشته است، بنابراين به دستور مقام قضايي، تلاش کارآگاهان براي دستگيري اين متهم نيز آغاز شد و ۳ متهم به جنايت با صدور قرار قانوني در اختيار کارآگاهان پليس آگاهي قرار گرفتند تا تحقيقات بيشتري در اين باره انجام شود.

گزارش خراسان حاکي است: چندي قبل خودروي پيکاني که بدون صاحب در نقطه اي از شهر رها شده بود مورد بررسي پليس قرار گرفت و با توجه به اين که بوي تعفن داخل آن انتشار يافته و چند لکه خون نيز کشف شده بود احتمال وقوع جنايت قوت گرفت و کارآگاهان پليس آگاهي با نظارت مستقيم قاضي ويژه قتل عمد موفق شدند آخرين افرادي را که با راننده پيکان تماس داشته اند شناسايي و دستگير کنند. اين افراد قبل از آن که جسدي کشف شود به جنايت اعتراف کردند و اظهار داشتند جسد را داخل چاهي انداخته اند. عصر سه شنبه گذشته، کارآگاهان با کمک ماموران آتش نشاني جسد راننده را از داخل چاه بيرون آوردند.

مقتول ميانجي نزاع بود

دومين پرونده جنايي که متهمان آن زواياي پنهان پرونده را افشا کردند، مربوط به قتل نوجوان ۱۷ساله افغاني بود که جسد وي عصر يکشنبه گذشته کنار ديوار باغي در شهرک شهيدرجايي مشهد کشف شد. اين نوجوان با وارد آمدن ضربه چاقو به ناحيه گردن دچار خونريزي شده و قبل از رسيدن ماموران اورژانس جان خود را از دست داده بود.

گزارش خراسان حاکي است: با پي گيري هاي ماموران تجسس کلانتري شهيدهاشمي نژاد که با همکاري بسيجيان منطقه انجام شد، ۳ متهم در ارتباط با اين پرونده جنايي شناسايي و دستگير شدند. «ج» اولين نفري که در اين پرونده دستگير شد به ماموران انتظامي گفت: آن روز من و يکي از دوستانم به نام «الف» با يکديگر درگير شديم که ناگهان «الف» با چاقو به من حمله کرد اما ضربه او به گردن «احمد» خورد که براي ميانجيگري بين ما قرار گرفته بود و خون از گردن او فواره زد. ما او را تا کنار خيابان، آورديم و به اورژانس هم زنگ زديم اما وقتي ماموران اورژانس آمدند مرگ او را تاييد کردند. در پي اظهارات اين جوان، ماموران تجسس با دستور سرهنگ عباس نيا (رئيس کلانتري شهيدرجايي) عمليات دستگيري «الف» را آغاز کردند و موفق شدند او را در منزل مسکوني اش که در همان نزديکي محل جنايت بود، دستگير کنند.

اين نوجوان ۱۷ساله نيز در بازجويي ها به ارتکاب جنايت اعتراف کرد. متهمان اين پرونده روز گذشته در حضور قاضي شاکر، اعترافات خود را تکرار کردند اين در حالي بود که متهم به قتل در پاسخ به سوال مقام قضايي که آلت قتاله را چه کرده، گفت: آن را به يکي از دوستانم سپردم تا مخفي کند بنابراين قاضي ويژه قتل عمد دستور دستگيري متهم سوم اين پرونده و کشف آلت قتاله را نيز صادر کرد که ماموران تجسس ظهر روز گذشته با همکاري متهم موفق شدند آلت قتاله را از زير خاک هاي اطراف محل جنايت کشف کنند. گزارش خراسان حاکي است: متهم ديگر اين پرونده نيز دستگير شد و تحقيقات در اين باره ادامه يافت./خراسان

 تاريخ : | | نویسنده : uploadv |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.