امام(ره) همواره سعي در تقسيم قدرت داشت

 

آرمان‌هاي بنيانگذار انقلاب؛ دو دهه پس از عروج

پزشكيان:امام(ره) همواره سعي در تقسيم قدرت داشت

در جامعه فعلي مشكلاتي همچون فقر،حاشيه نشيني و محرومين وجود دارد و اين در حاليست كه امام بر حل اين مشكلات تاكيد بسيار زيادي داشت/جامعه فعلي با آرمان‌هاي حضرت امام(ره) فاصله دارد

يك عضو فراكسيون خط امام(ره)گفت::امام همواره سعي در تقسيم قدرت داشت.
مسعود پزشكيان نماينده تبريز در گفت‌و‌گو با خبرنگار ايلنا در ارتباط با آرمان‌هاي مغفول مانده حضرت امام(ره)در جامعه فعلي گفت:آنچه كه امام همواره به دنبال ايجاد وحدت در جامعه بود و تاكيد بر شكل گيري استقلال،آزادي و جمهوري اسلامي داشت.
وي با تاكيد بر اينكه جامعه فعلي از آرمان هاي امام(ره)فاصله دارد،تاكيد كرد:در جامعه فعلي مشكلاتي همچون فقر،حاشيه نشيني و محرومين وجود دارد و اين در حاليست كه امام بر حل اين مشكلات تاكيد بسيار زيادي داشت.
به گفته اين نماينده مجلس پس از اتمام جنگ تحميلي لازم بود كه براي حل اين مشكلات اقدامات اساسي صورت گيرد اما هنوز اقدامات موثري براي رسيدن به آرمان‌هاي امام در سطح جامعه شكل نگرفته است.
اين عضو فراكسيون خط امام(ره)مجلس با بيان اينكه «استقلال،آزادي و جمهوري اسلامي»هر سه در كنار يكديگر جامعه را تثبيت مي‌كند،خاطرنشان كرد:اسلام بدون استقلال و جمهوري تحقق پيدا نخواهد كرد و اين سه مولفه تنها در كنار يكديگر معنا پيدا خواهند كرد.
پزشكيان ادامه داد:در شرايط فعلي بعضا مشاهده مي‌شود كه هر كسي يك گوشه از اين شعار را مي‌گيرد و بر آن تاكيد مي‌كند و مي‌توان گفت مشكلاتي كه در چند وقت اخير براي برخي گروه‌هاي سياسي به وجود آمد به همين علت بود.
وي معتقد است كه امام خميني(ره)همواره با رهنمودهاي خود جامعه را هدايت مي‌كرد و هيچ گاه از كسي به شكل مستقيم نام نمي‌برد.
پزشكيان با اشاره با ماجراي بني صدر و خلق مسلمان يادآور شد:در اين مباحث نيز امام خميني(ره)حتي به بني صدر نيز توصيه به توبه و بازگشت كرد و حتي در يك سخنراني هم از كسي به شكل مستقيم نام نمي‌برد.
وي تقسيم قدرت را از ديگر خصوصيات امام(ره)دانست و گفت:امام همواره سعي در تقسيم قدرت داشت و جناح‌ها را حس مي‌كرد...../تحلیل:ایلناتاريخ : | | نویسنده : uploadv |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.