هشدار دادستان تهران به مسوولان كشور: مراقب جاسوس ها باشید

 

هشدار دادستان تهران به مسوولان كشور: مراقب جاسوس ها باشید

دادستان تهران از تلاش دشمنان براي نفوذ در اركان اجرايي و بهره‌برداري از افراد براي خروج اطلاعات از كشور خبر داد.

دكتر عباس جعفري دولت‌آبادي در مراسم توديع و معارفه سرپرست دادسراي ناحيه 25 (سرپرستي) در ارتباط با اين خبر اظهار كرد: اگر اسم آن را جاسوسي بگذاريم يا هر مورد ديگري، امروز آمريكايي‌ها تلاش زيادي را در اين خصوص شروع كرده‌اند و بايد به مسوولان كشور هشدار دهيم كه مراقب افرادي باشيد كه ممكن است امانت را رعايت نكنند.

دادستان تهران با بيان اينكه نمي‌توانم اسمي را در اين خصوص بياورم، گفت كه بطور خلاصه به پنج پرونده در اين خصوص اشاره مي‌كنم كه همه آنها به زودي به دادگاه ارسال خواهد شد.

جعفري دولت‌آبادي با بيان اينكه مسوولان بدانند دشمنان ما آرام و بيكار ننشسته‌اند، اظهار كرد: در يك پرونده فردي متولد 1361 كه سابقه همكاري در حوزه‌هاي هوايي – فضايي دارد اطلاعاتي را تهيه و جمع‌آوري كرده و در اختيار دولت‌هاي خارجي قرار داده است. در پرونده ديگري فرد فوق ليسانسي كه بر روي مسائل تهران كار كرده اطلاعات ريزي را جمع‌آوري كرده و در اختيار دشمنان ما قرار داده است.

وي افزود: در يك پرونده ديگر فردي متولد 1356 و داراي مدرك فوق ليسانس است كه در دستگاه اجرايي بوده و با سرويس‌هاي خارجي ارتباط برقرار كرده و چندين بار ملاقات داشته و وجوه بسياري را از آنها دريافت كرده و سعي كرده اطلاعات مهمي را از قوه قضاييه و مسائل رايانه‌اي را در اختيار ديگران قرار دهد.

دادستان تهران ادامه داد: در پرونده ديگري فرد متولد 1347 كه متاسفانه بسيار جوان است، اطلاعات بسيار زيادي را به دشمن داده است. همچنين در پرونده ديگري فردي كه در يكي از موسسات مالي فعاليت مي‌كرده اطلاعات ريزي را در زمينه دفاعي در اختيار دشمنان قرار داده است.

جعفري دولت‌آبادي با تاكيد بر اينكه نمي‌توانم اسم و مشخصاتي از اين موارد را اعلام نمايم، تاكيد كرد: امروز دشمنان فقط در حوزه‌هاي نظامي و قضايي به دنبال جاسوسي نيستند بلكه به دنبال مسائل بسيار ريزي از كشور هستند. بنابراين نظارت ما بايد بر روي افراد زياد باشد. ما مكلف هستيم كه وقتي فردي را بر سر كاري مي‌گماريم بر او نظارت داشته باشيم...../تحلیل:عصرایرانتاريخ : | | نویسنده : uploadv |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.