بازیکنان تیم ملی پشت سر افشین قطبی چه گفتند؟

 

 

حالا که افشین قطبی در ایران نیست، کمتر کسی پیدا می شود که از او حمایت کند؛اکثرا او را می کوبند و مقصر ناکامی فوتبال ایران می دانند. در این جدول اظهار نظرهای بازیکنان تیم ملی را در مورد افشین قطبی می خوانید.

 

جواد نکونام

قطبی از صدقه سری نام تیم ملی ایران حالا در ژاپن تیم داری می کند. فوتبال ما افت کرده ولی هنوز در قاره نام بزرگی دارد و شخصی که ۲ سال سرمربی تیم ایران باشد ناخودآگاه وجاهت می یابد، خب کافی است از جانب ۴ آژانس هم لانسه شود.

محمد نوری

خیلی ناراحت شدم از اینکه قطبی پس از حذف تیم ملی به ژاپن رفت و با لبخند با آن تیم ژاپنی قرارداد بست. به خاطر مردم مان هم ناراحت شدم چرا که آنها امیدوار بودند این تیم روی سکو برود.

آندرانیک تیموریان

نمی خواهم از قطبی تعریف کنم اما دور از انصاف است که به زحمات او اشاره نکنم. او برای موفقیت فوتبال ایران تا جایی که توانست کار کرد.

ایمان مبعلی

به نظرم عملکرد قطبی در سه بازی اول راضی کننده بود اما در بازی با کره ... شاید ارنج از نظر او درست بود، او مربی من بود و به من گفت بازی ات می دهم اما شاید بعد از بازی خودش از این که می توانست ارنج بهتری بچیند پشیمان شده بود.

غلامرضا رضایی

نمی دانم در مورد قطبی چه چیزی باید بگویم اما فکر می کنم دلیل اصلی شکست در مقابل تیم ملی کره جنوبی در قطر ترس از باختن مقابل این تیم بود.ما نتوانستیم بازی خوبی انجام بدهیم و مثل همیشه عملکرد خوبی داشته باشیم.

خسرو حیدری

پس از حذف از جام ملت ها همه از رفتن قطبی ناراحت بودند.تیم ما استحقاق رسیدن به مقام را در این بازی ها داشت.من اصلا این حرف را قبول ندارم که می گویند تیم قطبی بد بود.حتی باخت به کره جنوبی هم چیزی از شایستگی ملی پوشان ما کمی نمی کند.../جهان نیوزتاريخ : | | نویسنده : uploadv |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.