هشدار! معجزه وحشتناك دستمال‏هاى مرطوب‏

 

آچندى پيش دختر جوانى با مراجعه به كلانترى 148 انقلاب تهران ماجراى عجيبى را بازگو كرد. اين دختر 21 ساله گفت: «مى‏خواستم به دانشگاه بروم كه سوار اتوبوس شدم. زن جوانى كه در صندلى كنارى‏ام نشسته بود، خيلى باكلاس و شيك به نظر مى‏رسيد، ديدم كه به صورتم خيره شده است تا اين‏كه لبخندى زد و سرصحبت را باز كرد.

 

وقتى شنيدم كه با يك پزشك پوست آشناست و دستمال مرطوبى سراغ دارد كه باعث از بين رفتن لك و جوش صورتم مى‏شود خوشحال شدم. مى‏گفت دستمال‏ها بى‏خطر هستند و هر شب بايد آن را روى صورتم بگذارم تا پوستم ترميم شود. «فريماه» همان لحظه يك سرى دستمال مرطوب به من داد و خواست شماره موبايلش را داشته باشم و اگر دستمال‏ها تاثير خوبى روى صورتم گذاشتند با وى تماس بگيرم تا سفارش بدهد از اروپا برايم بياورند.

همان‏شب دستمال مرطوب را روى صورتم گذاشتم. حس خوبى به من دست داد. از آن به بعد هر شب اين كار را مى‏كردم. يك هفته نشده بود كه با فريماه تماس گرفتم و بسته جديدى از دستمال‏ها را سفارش دادم. همديگر را ديديم و او با گرفتن 20 هزار تومان دستمال‏ها را به من فروخت».

دختر دانشجو افزود: «هر شب مرتب دستمال‏ها را استفاده مى‏كردم و اگر آن‏ها را به صورتم نمى‏گذاشتم نمى‏توانستم بخوابم و نيمه‏هاى شب از خواب مى‏پريدم. اصلا تصور نمى‏كردم كه معتاد دستمال‏ها شده‏ام. رفته رفته وقتى از دستمال‏ها استفاده نمى‏كردم خمار و خواب‏آلود مى‏شدم. هر بار با فريماه تماس مى‏گرفتم قيمت دستمال‏ها را چندين برابر بالا مى‏برد.

سومين بار بود كه 100 هزار تومان خواست، ناچار بودم بپردازم. خواهرم كه بيشتر متوجه رفتارها و بى‏تابى‏هاى من شده بود، خانواده را در جريان قرار داد. اصرار داشتند آزمايش بدهم. نتيجه باورنكردنى بود.

در خون من يك نوع ماده مخدر به نام «ال‏سى‏من» وجود داشت كه از راه پوست و دستمال‏هاى مرطوب من را معتاد كرده بود. وقتى با فريماه تماس گرفتم و شنيد مى‏دانم چه بلايى بر سر من آورده است تماس را قطع كرد و از آن به بعد گوشى‏اش خاموش است. من از اين زن كه مى‏تواند دخترهاى ديگر را نيز فريب دهد، شكايت دارم». ماموران با شنيدن ادعاهاى دختر دانشجو به بررسى‏هاى تخصصى دست زدند و پى بردند «ال‏سى‏من» يك نوع ماده مخدر سوييسى بوده و از طريق اروپا وارد ايران شده است.

ماموران دريافتند كه فريماه با اطلاع از اين‏كه دستمال‏ها اعتيادآور هستند، در اتوبوس يا مترو به جذب مشترى از ميان دختران جوان مى‏پردازد. تحقيقات در اين باره كه آيا باند سازمان‏يافته‏اى به چنين اقدام خاموشى دست مى‏زند ادامه دارد.... /  منبع:aafaagh.ir
تاريخ : | | نویسنده : uploadv |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.