معاون اجرايي رئيس‌جمهور در بخشنامه‌اي به دستگاه‌هاي دولتي دستور داد نسبت به تشكيل شوراها، آموزش كاركنان و همكاري با ستاد احياي امر به معروف و نهي از منكر اقدام كنند.

به گزارش ايسنا، «علي سعيدلو» در اين بخشنامه با يادآوري تأكيد اصل هشتم قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران بر فريضه امر به معروف و نهي از منكر به عنوان وظيفه همگاني و وظيفه متقابل دولت و مردم، خاطرنشان ساخت: در اين برهه از زمان كه جامعه ما نيازمند قانونمندي، عدالت و مهرورزي است و كمك، مشاركت و نظارت مردم هميشه سرافراز ايران اسلامي را در تمام عرصه‌هاي خدمت‌رساني دولت طلب مي‌كند، رشد و توسعه روحيه مسووليت و نظارت‌پذيري، امر و نهي خيرخواهانه در ميان آحاد جامعه و تقويت احساس مسووليت مردم و مسئولان نسبت به مسائل خرد و كلان نظام اسلامي، از جمله سياست‌ها و برنامه‌هاي كلان دولت است.
معاون اجرايي رئيس‌جمهور موارد «بخشنامه به كليه وزارتخانه‌ها، سازمان‌هاي مستقل و وابسته به مؤسسات دولتي» را به اين شرح ابلاغ كرد:

1- تمامي دستگاه‌ها نسبت به تشكيل شوراهاي امر به معروف و نهي از منكر و تقويت و حمايت آن با هماهنگي ستاد احياي امر به معروف و نهي از منكر اقدام كنند.
2- دستگاه‌هاي تبليغي و فرهنگي كشور برنامه‌هاي جذاب و مؤثر را در زمان‌هاي مختلف و براي سطوح مخاطبان به موقع اجرا گذارند در اين خصوص با ستاد احياي امر به معروف و نهي از منكر هماهنگي لازم معمول آيد.

3- آموزش عمومي كاركنان دولت در جهت آشنايي هر چه بيشتر آنان با فريضه امر به معروف و نهي از منكر در دستور كار تمامي دستگاه‌هاي مشمول اين بخشنامه قرار گيرد.
4- استانداري‌ها با ستادهاي احياي امر به معروف و نهي از منكر سراسر كشور در امور پژوهشي تبليغي و فرهنگي و حمايت همه‌جانبه از ستاد، همكاري مجدانه معمول دارند.

5- ستاد احياي امر به معروف و نهي از منكر نيز برنامه‌هايي جهت بسط و گسترش امر به معروف و نهي از منكر در جامعه دارد كه اجراي مؤثر و كارآمد آن، مستلزم همكاري دستگاههاي اجرايي است، از اين جهت دستگاههاي مشمول اين بخشنامه از هيچ كمكي دريغ نخواهند ورزيد و همه كوشش خود را با در نظر داشتن اختيارات و وظايف قانوني خود به كار خواهند گرفت.
6- ستاد احياي امر به معروف و نهي از منكر در پايان هر سال گزارش نحوه اقدام و همكاري دستگاهها را در اجراي بخشنامه تهيه و ارسال مي‌كند.تاريخ : | | نویسنده : uploadv |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.