دادستان عمومی و انقلاب اسلامی کرج گفت: تا کنون هیچ زندانی در کرج از محل وجوهات جمع آوری شده در جشن های گلریزان این شهرستان آزاد نشده است.

به گزارش مهر، علی اصغر شفیعی خورشیدی در نشست مطبوعاتی در جمع خبرنگاران افزود: بر اساس اطلاعاتی که به دادستانی رسیده است چند جشن گلریزان در نقاط مختلف شهرستان در ایام ماه مبارک رمضان برگزار شده و ارقام قابل توجهی نیز در این جشن ها جمع آوری شده است.

وی خاطر نشان کرد: ستاد دیه استان و کشور در این خصوص از دادستانی کرج پیگیری کرده اند و من نیز به اطلاع آنان رسانده ام که تاکنون هیچ زندانی از طریق مبالغ این جشن ها در کرج آزاد نشده است.

شفیعی خورشیدی تصریح کرد: برخی افراد آماری در این خصوص ارائه می دهند که صحت ندارد و اگر حتی یک نفر از این طریق آزاد شده است سند معتبر در این زمینه ارائه دهد.

وی بدون هیچ اظهار نظری در خصوص جشن گلریزان های برگزار شده در کرج ، یادآور شد: از مسئولان برگزاری این جشن ها سئوال کنید که وجوهات جمع آوری شده کجا هزینه شده اند.

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی کرج اظهار داشت: دادستان به عنوان مدعی العموم و نماینده قانونی مردم شهر به موقع در این خصوص اقدام قانونی خواهد کرد.

بنا بر این  گزارش، در ماه رمضان امسال بیش از 26 میلیارد ریال در جشن های گلریزان شهرستان کرج جمع آوری شده است.

وی در بخش دیگری از این نشست گفت: در خصوص دولتی یا خصوصی شدن بیمارستان امام خمینی (ره) نیز به موقع پیگیر خواهم بود و برخی موارد مالی این بیمارستان به دیوان محاسبات ارجاع شده است.

شفیعی خورشیدی افزود: 30 درصد از درآمد حاصل از این بیمارستان باید در اختیار شهر قرار گیرد و سئوال دادستانی این است که 30 درصد درآمد بیمارستان در طول سالیان گذشته به کدام حساب واریز و کجا هزینه شده است.تاريخ : | | نویسنده : uploadv |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.