به گزارش ايسنا، دكتر غلامعلي حدادعادل پس از ايراد نطق خود، به قرائت تذكرات كتبي نمايندگان به مسوولان اجرايي كشور پرداخت كه اهم آنها به شرح ذيل است:

** يازده تن از نمايندگان به وزير آموزش و پرورش اتخاذ تدابير لازم براي حل بحران مردودي چهار ميليون دانش‌آموز در سال گذشته را تذكر دادند.

** ايران‌نژاد از چابهار، فروزش از زاهدان، بامري از ايرانشهر، پشنگ از خاش و ميرجاوه، ميرمرادزهي از سراوان رعايت شايسته‌سالاري در انتخابات مديريت‌هاي آموزش و پرورش استان سيستان و بلوچستان را به وزيران وزارتخانه تذكر دادند.

** نيرومند از نهبندان و سربيشه به وزير امور اقتصادي و دارايي، كند بودن نحوه پرداخت تسهيلات به متقاضيان بنگاه‌هاي اقتصادي زودبازده توسط بانك‌هاي عامل استان خراسان جنوبي را يادآور شد.

** يحيي‌زاده از تفت و ميبد به وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، ضرورت منطقي نمودن و كاهش نرخ ارسال پيام كوتاه و جلوگيري از ايجاد رقابت كاذب و ضدارزشي در واگذاري شماره‌هاي سرراست تلفن همراه را تذكر داد و به وزير بهداشت و درمان و آموزش و پزشكي، لزوم آگاه ساختن مردم نسبت به مضرات و خطرات داروهاي لاغري و جراحي‌هاي زيبايي توسط افراد سودجو و غيرمتخصص را خواستار شد.

** عاشوري از فومن به وزراي بازرگاني و امور اقتصادي و دارايي و مسكن و شهرسازي جلوگيري از تورم افسارگسيخته به خصوص ارزاق عمومي به بخش مسكن را تذكر داد.

** نديمي از لاهيجان به رييس جمهور دستور درج و پيگيري تأمين امنيت غذايي كشور و تأكيد بر خودكفايي محصولات اساسي كشاورزي مانند برنج و چاي در بودجه سال 86 را خواستار شد.

** فلاحت‌پيشه از اسلام‌آباد غرب، جاسمي اجاق از قصرشيرين، قنبري از ايلام، اميني و اللهياري از كرمانشاه به رييس جمهور، دستور توجه به اعتبار رديف راه آهن غرب كشور در لايحه بودجه 86 كشور طبق وعده‌ي سفر استاني و پرهيز از تداوم تبعيض در اين خصوص را يادآور شدند.

** ميرتاج‌الديني از تبريز به رييس جمهور، دستور تجديدنظر در خصوص امضاي قرارداد سازمان ميراث فرهنگي با شبكه الجزيره با توجه به موضع‌گيري خصمانه و تفرقه‌انگيز اين شبكه در مسائل اخير را خواستار شد.

** ميرتاج‌الديني از تبريز و گرانمايه‌پور از كاشان به وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي ضرورت تسريع در اجرايي نمودن برنامه‌هاي سال پيامبر اعظم(ص) و گزارش اقدامات انجام شده را يادآور شدند.
 تاريخ : | | نویسنده : uploadv |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.