آيت الله علم الهدي: متاسفيم نمايندگان مجلس درباره تغيير ساعت بحث مي‌كنند

امام‌جمعه مشهد گفت: باعث تاسف است که نمايندگان مجلس جمع شوند و در مورد اين‌که ساعت را عقب يا جلو بکشند، صحبت کنند.

آيت‌الله "سيد احمد علم‌الهدي" در نماز جمعه مشهد مقدس كه در حرم امام رضا عليه‌السلام برگزار شد، افزود: ما با مسايل مهم‌تري مواجهيم و نبايد سرنوشت 58 ميليون نفر دنباله‌رو 12 ميليون شهروند تهراني باشد.

وي گفت: ما زماني پيروز خواهيم بود که پا به پاي رهبري حرکت کنيم. اگر نخبگان ما در برخي مجامع سياسي پا به پاي رهبر نيايند، مشکل ايجاد مي‌کنند.

امام‌جمعه مشهد مقدس با اشاره به سخنان مقام معظم رهبري در خصوص دشمن‌شناسي در روز اول سال، اظهار كرد: در مقام دشمن‌شناسي با دو بينش منفي مواجهيم كه يکي بينش‌ لاييک و روشنفکر‌مابانه است که ساده‌لوحانه دشمن را درعين عداوت به صورت يک جريان خيرانديش و پيشرفته تحليل مي‌کنند و ديگري بينش جريان‌هاي متحجري است که فقط فعاليت‌هاي افراد لاابالي را مساله اسلام مي‌دانند و به مسايل بزرگتر توجه ندارند که در برابر اين دو بينش منفي مقام معظم رهبري تاکيد به دشمن شناسي دارند.

وي اذعان كرد: دشمن هر چه بيشتر با شکست روبرو شود و هر چه بر قدرت ما افزوده شود، دشمني‌اش بيشتر شده و در عداوت نسبت به ما جدي‌تر مي‌شود.

عضو مجلس خبرگان با بيان اين‌كه "ايران به عنوان يک چالش و مشکل بزرگ جهاني براي آمريکا مطرح است" افزود: رييس جمهور آمريکا وقتي با انزجار و نفرت مردم امريکاي لاتين و خاور دور مواجه مي‌شود، ريشه آن را در ايران مي‌بيند.

وي گفت: اخيرا در چند موسسه پژوهشي در مورد ايران برنامه‌ريزي کردند و در اين خصوص دو پروژه ارايه دادند. پروژه اول آن به نام پروژه گسترش بحران و فشار کمربند امنيتي ايران است كه بر اين اساس اقوام، مذاهب و احزاب داخل ايران را شناسايي مي‌کنند و بين آن‌ها اختلاف و درگيري مي اندازند که اين بهترين طرح براي ايران از نظر آنان است.

وي با بيان اين‌كه "پروژه دوم تهي‌سازي جهان اسلام از قدرت است" بيان كرد: ايران در جريان مقابله با مسايل بزرگ جهاني به صورت قدرتي بي‌نظير در منطقه درآمده‌است.

امام جمعه مشهد مقدس گفت: آنها براي اين‌که نفوذ ايران را از بين ببرند، صدام دومي درست کرده‌اند که سابقه مارکسيستي دارد. آن هم رييس‌جمهور يمن است که مذاهب اسلامي را قبول ندارد و شهرهاي شيعه‌نشين را با خاک يکسان مي‌کند و در يک کشور با سياست آمريکا شيعه‌ستيزي راه مي‌اندازد. در نتيجه جنگ سني و شيعه در همه کشورهاي اسلامي فراگير مي‌شود و شوراي امنيت هم اين منظره را تماشا مي‌کند و هيچ عکس‌العملي نشان نمي‌دهد.

خطيب جمعه مشهد با اشاره به اين‌كه "مقام معظم رهبري براي همه اين مسايل يک عامل درماني بي‌نظير ارايه داده‌اند و آن اتحاد ملي و انسجام اسلامي است" اذعان كرد: امروزه بيداري در ميان همه مسلمانان ايجاد شده و اين بيداري سراسري اسلامي با رهبري مقام معظم رهبري همه مشکلات را حل مي‌کند.

آيت الله علم الهدي ادامه داد: در سال 86 با چالش‌هاي زيادي از جمله انتخابات مجلس هشتم مواجهيم که احتمال دارد جريان‌ها در آن با همديگر روبرو شوند. افتتاح نيروگاه اتمي بوشهر كه احتمالا چالش‌هاي سياسي در داخل و خارج کشور به همراه داشته باشد و تداوم قطعنامه‌هاي ضد ايراني شوراي امنيت نيز امسال رخ خواهد داد.

 تاريخ : | | نویسنده : uploadv |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.