اين مسير باعث شده پناهگاه امن احشام منطقه مانند كل و بز از بين برود و اين منطقه كه يكي از بكرترين مناطق دماوند به حساب مي‌آمده و در واقع پناهگاه حيات‌وحش بوده ديگر براي حيات‌وحش منطقه امن نيست.

 يك فعال محيط‌زيستي گفت: احداث جاده‌ مال‌رو به پايان رسيده و جبهه غربي دماوند به جبهه جنوبي متصل شده است. احداث اين جاده زندگي حيات‌وحش منطقه را با مشكل مواجه مي‌كند و در واقع بكر‌ترين منطقه دماوند ديگر براي حيات‌وحش امن نيست.

جلال مومني در گفت‌وگو با ايلنا گفت: من ديروز از منطقه‌اي از دماوند كه در آن جاده مال‌رو احداث شده است، بازديد كردم. اين جاده مال‌رو از پناهگاه سيمرغ در جبهه جنوبي در ارتفاع چهار هزار و 100 متري آغاز شده و اين پناهگاه را به جبهه غربي وصل كرده است. اين جاده به عرض يك متر و حدود 10كيلومتر است.

او ادامه داد: اين مسير باعث شده پناهگاه امن احشام منطقه مانند كل و بز از بين برود و اين منطقه كه يكي از بكرترين مناطق دماوند به حساب مي‌آمده و در واقع پناهگاه حيات‌وحش بوده ديگر براي حيات‌وحش منطقه امن نيست.

اين فعال محيط‌زيستي توضيح داد: با احداث اين مسير مال‌رو حيات‌وحش منطقه آرامش خود را از دست مي‌دهند، زيرا هم با ديدن كوهنوردان رم مي‌كنند و هم زباله‌هايي كه در اين منطقه جمع مي‌شود، محيط‌زيست منطقه را به خطر مي‌اندازد و در واقع بكر‌ترين منطقه دماوند در حال نابودي است.

مومني در پاسخ به اين سئوال كه آيا در بازديدي كه داشتيد كار همچنان ادامه داشت يا متوقف شده بود؟، گفت: كار تمام شده است و جاده كشيده شده و با احداث اين جبهه مال‌رو، جبهه غربي به جبهه جنوبي متصل شده است.تاريخ : | | نویسنده : uploadv |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.