يك موتور لنج‌باري ايراني با 6 سرنشين در آب‌هاي تحت حاكميت عراق دچار حادثه شد كه با تلاش مركز جستجو و نجات دريايي بندر امام خميني (ره) سرنشينان آن نجات يافتند.

به گزارش ايسنا، پس از برخورد شئي نامعلومي به موتور لنج‌باري «الرحمن» اين شناور دچار حادثه شد كه با تلاش مركز جستجو و نجات(MRCC) بندر امام خميني(ره) تمام سرنشينان آن نجات يافتند.

بر اساس اين گزارش و طبق اطلاعات واصله از مركز جستجو و نجات (MRCC) بندر امام خميني (ره)، پس از وقوع حادثه «دوبه پيدايش» به مركز فرعي جستجو و نجات اروندكنار اعلام كرد كه موتور لنجي موسوم به «الرحمن» در چهار مايلي «كرن» در آب‌هاي عراق دچار حادثه شده و به كمك فوري براي نجات جان پرسنل نياز دارد كه پس از آن شناور ناجي 7 به سرعت به محل اعزام شد، اما تلاش براي ارتباط با موتور لنج از طريق ايستگاه راهنمايي و MRCC اروندكنار به دليل مسافت زياد و نامناسب بودن شرايط جوي بي‌نتيجه ماند.

پس از آن پيام MAY DAY RELAY از مركز MRCC بندر امام (ره) و اروندكنار به زبان‌هاي فارسي، عربي و انگليسي قرائت شد و به دنبال آن موتور لنجي عراقي كه در نزديكي محل حادثه قرار داشت با شنيدن پيام‌هاي قرائت شده به سمت موقعيت حركت كرد و 6 سرنشين شناور را نجات داد و پس از انتقال به «دوبه پيدايش»، سرنشينان به بندر آبادان انتقال يافتند.

موتور لنج ايراني الرحمن كه از بندر گناوه بدون هيچ محموله‌اي به سمت كويت در حال حركت بود در آب‌هاي عراق به طور كامل غرق شده است.


تاريخ : | | نویسنده : uploadv |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.