رييس دفتر مقام معظم رهبري حضور روحانيت در صحنه اجتماع را ضروري دانست و روز انزواي روحانيت را روز نابودي دانست.

به گزارش ايسنا، حجت‌الاسلام و المسلمين محمد محمدي‌گلپايگاني در هفتمين اجلاسيه جامعه مدرسين قم و علماي بلاد کشور که صبح امروز پنج‌شنبه در مدرسه امام خميني (ره) برگزار شد؛ با اشاره به نهضت‌هاي مهم تاريخ و لزوم عبرت گرفتن از آن‌ها تصريح کرد: روحانيت نبايد در انزوا بماند و بايد از قدرت خود استفاده کند.

وي با بيان اين‌که هنر امام خميني (ره) هدف قرار دادن نقطه اصلي و کانون فساد بود، اظهار كرد: امام (ره) در فيضيه خطاب به شاه گفت که کاري نکن تا مردم بيرونت کنند و از اين اصل نيز تنازل نکرد و امروز ما شاهد حرکات اصيل انقلابي در کشورهاي منطقه هستيم که حرفشان ثابت شدن نظامشان است.

محمدي گلپايگاني با تاکيد بر لزوم هوشياري گفت: دست‌هاي استعمار مي‌کوشد تا انقلاب را منحرف کند و جنايات وحشتناکي در حال انجام است که استفاده از هواپيما، ارتش، ناو و توپخانه که از پول مردم تهيه شده عليه مردم دست خالي و بي دفاع نشانگر اين مطلب است.

وي تصريح کرد: بايد ريشه اين جنايات خشکانده شود و شعارهاي "هيهات من الذله”و "دعاي امن يجيب” مويد اين مطلب است که مردم مسلمان به تاسي از امام حسين (ع) و به برکت انقلاب اسلامي جرات مقابله يافته‌اند.

رييس دفتر مقام معظم رهبري خاصيت سياسي و شيطاني انگليس را تضعيف روحانيت دانست و اظهار كرد: اکثر مشکلات بلادها و مشکلات کشورهاي جهان سوم از انگلستان است و مساله شيعه و سني و مسايل قومي و قبيله‌اي حتي نقاط جغرافيايي خاص در دنيا آن‌چنان پايه گذاري شده که هم چنان در يد قدرتشان باشد و اين هوشياري و بصيرت همگاني و حوزه‌هاي علميه و مرجعيت را مي‌طلبد.


تاريخ : | | نویسنده : uploadv |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.