يك عضو ارشد جامعه مدرسين حوزه علميه قم، تخريب نيروهاي انقلاب و ترور شخصيت آن‌ها را از جمله اقداماتي برشمرد كه از آغاز پيروزي انقلاب اسلامي در دستور كار دشمن بوده است.

آيت الله سيد احمد خاتمي در گفت وگو با ايسنا، با بيان اين مطلب، افزود: يكي از اين شيوه‌هاي تخريب كه از گذشته مرسوم بوده، فحاشي و هتاكي است كه از اين شيوه دشمنان در مورد شهيد مظلوم آيت‌الله دكتر بهشتي استفاده كردند، ولي آن شهيد بزرگوار با سعه صدر كم‌نظير آن‌هارا تحمل كرد و خداوند آن مظلوميت را جبران نمود و اكنون از ايشان به عنوان يك چهره خدمتگزار صادق در تاريخ انقلاب ياد مي‌شود.

وي همچنين خاطرنشان كرد: اخيرا سايت‌هاي ضد انقلاب و برخي وبلاگ‌ها شيوه جديدي را در ترور شخصيت نيروهاي انقلاب آغاز كرده‌اند كه جا دارد مردم از اين شيطنت‌ مطلع شوند.

وي افزود: شيوه‌ جديد جعل خبر به نام خبرگزاري‌هاي مشهور كشور يا سايت‌ها است، گرچه برخي از آن‌ها در قالب طنزهايي مطرح مي‌شود و اين موضوع گوياي اين است كه روش جديدي در اين ارتباط آغاز شده است و چون آن‌ها ديده‌اند كه در فضاي كنوني جامعه تخريب و فحاشي ديگر جواب نمي‌دهد به اين شيوه متوسل شده‌اند.

وي ادامه داد: نمونه آن جعل چندين خبر طي دو هفته گذشته در مورد اينجانب است كه از سوي سايت‌هاي ضد انقلاب با استناد به خبر برخي از خبرگزاري‌ها شده است، آن‌ها در اين ارتباط از شيوه فحاشي- تخريب و طنز استفاده كرده‌اند.

وي افزود: آن‌ها ديدند فحاشي‌هايي كه نسبت به مواضع اينجانب انجام مي‌دهند، تاثير نداشته است و كمترين تغييري در مواضع اينجانب صورت نگرفته است و از اين بابت به اين شيوه جديد روي آورده‌اند كه نشانه بي‌شخصيتي و فلاكت آن‌هاست و آن‌ها بايد بدانند كه در اين شيوه رذيلانه نيز شكست خواهد خورد.

وي در پايان تصريح كرد: آن‌ها بايد بدانند نيروهاي انقلاب همواره پشتيبان ولي فقيه هستند و خود را آماده شهادت كرده‌اند و از اين اقدامات رذيلانه بيمي ندارند و كمترين انعطافي از مواضع خود در دفاع از انقلاب و آرمان‌هاي آن نخواهند داشت.


تاريخ : | | نویسنده : uploadv |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.